Złączki szynowe i aparatura niskiego napięcia – gigaom.pl

Czujniki optyczne

Gigaom.pl to znany i ceniony sklep z elementami automatyki przemysłowej. Oferta Gigaom jest niezwykle szeroka – wśród dostępnych urządzeń znajdują się złączki szynowe i aparatura niskiego napięcia. Poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Firma Gigaom to znane i cenione przedsiębiorstwo, które działa na rynku od 2009 roku. Gigaom to popularny dystrybutor elementów automatyki przemysłowej. Założyciele firmy od początku stawiali na rozwiązania e-commerce. I ta decyzja się opłaciła, ponieważ obecnie Gigaom to największy i najpopularniejszy sklep internetowy tego typu.

Oferta sklepu Gigaom jest niezwykle szeroka i obejmuje: czujniki indukcyjne, czujniki pojemnościowe, czujniki ultradźwiękowe, czujniki magnetoindukcyjne, czujniki fotoelektryczne, czujniki laserowe, systemy bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, sterowniki PLC SIMATIC, aparaturę niskiego napięcia, przemienniki częstotliwości, systemy złącz, impulsowe zasilacze modułowe oraz do montażu na szynę DIN, przekaźniki bezpieczeństwa PNOZ, wyłączniki magnetyczne PSEN oraz bariery bezpieczeństwa, złączki szynowe, zasilacze oraz switche przemysłowe.

Trzeba dodać, że wszystkie urządzenia dostępne w sklepie gigaom.pl to sprzęt z najwyższej półki, od znanych i cenionych na całym świecie producentów: SICK, TURCK, Escha, Banner Engineering, Siemens, Mean Well, Pilz, Weidmuller, Schneider Electric. Oprócz tego na zapytanie klienta Gigaom oferuje urządzenia od producentów: Omron, IFM, Pepperl+Fuchs, ABB, Festo, Phoenix Contact oraz wielu innych.

Poniżej krótko opisujemy złączki szynkowe oraz aparaturę niskiego napięcia – urządzenia z tych dwóch kategorii są często wybierane przez klientów gigaom.pl. Zachęcamy do lektury! To sprzęt niezwykle przydatny w automatyce przemysłowej.

Złączki szynowe – podstawowe informacje

Złączki szynkowe to grupa produktów, które umożliwiają łączenie zasilania, sygnałów sterujących i pomiarowych oraz wielu innych. Służą do łączenia żył przewodów aluminiowych, a także miedzianych. Złączki szynkowe nie tylko tworzą połączenie elektryczne, ale są również elementami mechanicznymi, które zapewniają organizację połączeń w szafie elektrycznej. Można więc śmiało stwierdzić, że tego typu produkt gwarantuje skuteczne i bezpieczne połączenia elektryczne. Złączki można ze sobą zestawiać w pakiety o różniej wielkości oraz funkcjonalności.

Złączki szynowe

Niezawodne złączki szynkowe są dostępne w sklepie gigaom.pl: https://gigaom.pl/zlaczki-szynowe. W tej kategorii znajduje się blisko 50 produktów, więc wybór jest naprawdę duży. Złączki szynkowe od Gigaom to urządzenia pochodzące od znanych i cenionych producentów, np. Weidmuller. Zachęcamy do zajrzenia na stronę sklepu i przeglądnięcia całości oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań pracownicy sklepu są do dyspozycji.

Aparatura niskiego napięcia – krótki opis urządzeń

Aparatura niskiego napięcia to szeroka grupa produktów:

1) łączniki elektryczne (wyłączniki nadmiarowo-prądowe oraz różnicowo-prądowe, przekaźniki, styczniki, łączniki krzywkowe),
2) urządzenia do zasilania silników i kierowania nimi,
3) elementy zabezpieczające maszyny i instalacje przed zaburzeniami i przepięciami sieciowymi (są to przede wszystkim różne bezpieczniki).

Aparatura niskiego napięcia to niezwykle przydatne urządzenia, których odbiorcami są przed wszystkim: integregatorzy systemów, producenci OEM, hurtownie elektryczne czy firmy budowlane.

Aparatura niskiego napięcia jest dostępna dla klientów hurtowych w sklepie gigaom.pl: https://gigaom.pl/aparatura-niskiego-napiecia. Ta kategoria to grupa wielu różnych produktów. W ofercie znajdują się: osprzęt pulpitowy, elementy sygnalizacyjne, wyłączniki silnikowe, styczniki, łączniki krańcowe, elementy sygnalizacyjne, elementy pomocnicze, kasety sterownicze, aparatura modułowa, szafy i obudowy. Aparatura niskiego napięcia w Gigaom to urządzenia od najlepszych producentów – niezawodne!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*